Magyarország – kilenc másik állammal együtt – 2004. május 1-jén csatlakozott az Európai Unióhoz. Az akkori, valóban történelminek számító pillanatok közül most egy nagyon-nagyon apró darabot ragadunk ki és mutatunk meg két évtizedes távlatokból. Az akkor készült – technikailag erősen kifogásolható – fényképek ma már szinte felbecsülhetetlen kordokumentumnak számítanak.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Wien Südbahnhof (Ostbahn). Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Wien Südbahnhof (Ostbahn). Összes bejegyzés megjelenítése
2024. 05. 01.
Igazi EuroRegio – amikor még az EU-ban is újak voltunk
Magyarország – kilenc másik állammal együtt – 2004. május 1-jén csatlakozott az Európai Unióhoz. Az akkori, valóban történelminek számító pillanatok közül most egy nagyon-nagyon apró darabot ragadunk ki és mutatunk meg két évtizedes távlatokból. Az akkor készült – technikailag erősen kifogásolható – fényképek ma már szinte felbecsülhetetlen kordokumentumnak számítanak.
2014. 12. 13.
Viszlát, Südbahnhof!
Öt esztendővel ezelőtt, 2009. december 12-én este ment el az utolsó vonat a bécsi Südbahnhofról. A maradéka, az Ostbahnhof még három évet működött ideiglenes formájában. Ma már a környékről aligha mondaná meg bárki is, hogy ott valaha vonatok jártak. Megmutatjuk, mit láttunk öt éve a mostani csupa üveg irodaházak helyén!
2012. 12. 31.
Bécs, 2012
kulcsszavak:
baljárat,
Bécs,
Dr. Richard,
ETCS,
ICE T,
jobbjárat,
jobbra hajts,
menetrendváltás,
ÖBB,
S-Bahn Wien,
S60 (Wien),
Westbahn,
Wien Hauptbahnhof,
Wien Südbahnhof,
Wien Südbahnhof (Ostbahn),
Wiener Linien
2012. 12. 12.
Búcsú a Südbahnhoftól
December 8-án este 166 év után végleg megszűnt a bécsi Ostbahnhof. A legutóbb Wien Südbahnhof (Ostbahn) néven működő pályaudvar szerepét másnaptól a részlegesen megnyitott Hauptbahnhof vette át. Az utolsó vonatok érkezését-indulását számos vasútbarát mellett a RegionalBahn is követte, itt készült képriportunk.
2012. 12. 09.
Egy új korszak nyitánya
Alighanem bátran állíthatjuk, hogy 2012. december 8-án, pontban éjfélkor, amikor „koppant a bakon” a Pozsony és Marchegg felől érkező – három percet késő – REX 2537-es számú vonat, akkor lezárult a vasúttörténet egy fejezete. Megérkezett az utolsó személyvonat a bécsi Südbahnhofra. Alig fél órával később pedig már egy vadonatúj főpályaudvarra futott be a Hirschstetten felől érkező, az S80-as viszonylaton közlekedő Talent.
2011. 11. 14.
Volt egyszer egy Euregio
Ma már csak a MÁV-START Talentjei járnak a hegyeshalmi határátmenetben közlekedő Euregio-vonatokként és jobbára csak Bruck an der Leitha állomásáig mennek el. De ez nem mindig volt így. Olvasónk, Balla Krisztián érdekes képpel lepte meg szerkesztőségünket.
2011. 09. 06.
Archívumunk mélyéről – 7. rész: Volt egyszer egy Südbahnhof
Volt valamikor egy Südbahnhof Bécsben, aminek a nevét már csak az Schnellbahn Stammstreckén lévő megálló és az Ostbahn ideiglenes állomása, a Wien Südbahnhof (Ostbahn) néven működő konténerállomás őrzi. Hamarosan, a 2012 decemberi menetrendváltással azonban ezek is búcsúznak, akkor ugyanis részlegesen megnyílik az új Hauptbahnhof. Ezúttal pár kiragadott pillanat következik az egykori Südbahnhof életéből.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)